Whatsapp ile İletişim WHATSAPP 534 279 53 83

Hizmetlerimiz

ISO Belgelendirme

Genel Belgelendirme:
Mevcut durum analizi
Firma ile alakalı yasal şartların belirlenmesi
Gerekli eğitimlerin verilmesi
Sistem dökümantasyonunun oluşturulması
Sistemin uygulanması
Belgelendirme başvurusunun yapılması


ISO 14001-ÇEVRE:
Ürünlerin hammadden nihai ürüne gelene kadar geçen süreçteki çevresel faktörlere olan etkisini düzenleyen sistem standardıdır. Ayrıca izin belgelerinin kolay alınmasını, ulusal ve uluslararası yasal gerekliliklerin yerine getirilmesini, kaynakların doğru kullanılmasını verimliliğin artmasını, kaza ve kayıpların azalması sağlanır.

ISO 9001-KALİTE:
Bir kuruluşun müşteri taleplerini karşılama ve üst düzeye taşıması ile ilgili bir kalitelendirme sistemidir. Süreç yönetimi ve sürekli gelişmeyi benimsemek, pazarda güçlü rakip olunmasını sağlanır, iyi hizmet, çok müşteri ve yeni iş fırsatlarının geliştirilmesi hedeflenir.

ISO 27001-BİLGİ GÜVENLİĞİ:
Kurumların risk yönetimi ve işleme planlarını, minimize edilmesini görev ve sorumluluklarını, acil eylem prosedürlerinin hazırlanması ve uygulamasının kontrol edilmesini sağlayan, sistem zayıflıklarının tespit edilmesini, bilgi varlıklarının korunmasına yöneliktir.

OHSAS 18001-İSG
İş kazalarını ve meslek hastalıklarının minimize edilmesi, arıza süresinde azalma ile bütçede kazanım, çalışmalar ile iş sağlığı güvenliğinin benimsenmesini, yaygınlaştırılmasını, ulusal ve uluslararası şartlara ve yasalara uygun bir kuruluş haline gelinmesini ve iş gücü kaybının önüne geçilmesi sağlanır.

Paylaş

https://www.high-endrolex.com/36https://www.high-endrolex.com/36